• biuro@kasel.pl
  • +48 601 736 662

CAR DETAILING

Kosmetyki do car detailingu

ROYAL MEDIUM PAD POLISHING

Gąbka polerska idealnie nadająca się do wszystkich powłok lakierniczych, o średniej twardości. Pad posiada otwór, który wspomaga wentylację dzięki czemu twardość oraz właściwości ścierne pozostają zachowane na dłuższy czas.

Zapytaj sprzedawcę

Soft99 Neutral Shampoo Creamy Type

Kremowy szampon samochodowy. Szampon dzięki swojej specjalnej formule nie tylko czyści, ale zapobiega ponownemu gromadzeniu się zanieczyszczeń. Jest łatwy do spłukania, nie pozostawia żadnych śladów nawet, gdy spłukiwany po wyschnięciu. Nie wymaga mycia samochodu partiami nawet latem można umyć samochód naraz w całości. Według badań producenta w porównaniu do mycia samochodu partiami czas mycia skraca się wtedy o ok. 20%, a ilość zużytej wody zmniejsza się o 11%. Kremowa piana szamponu, będąc zarazem delikatną dla karoserii, szybko i skutecznie usuwa zabrudzenia. Szampon nie pozostawia dodatkowej warstwy nawet na karoseriach pokrytych woskiem i tego typu środkami. Po rozcieńczeniu nadaje się również do karoserii zabezpieczonej specjalnymi powłokami

Zapytaj sprzedawcę

Soft99 Luxury Gloss

To produkt na bazie wody z dodatkiem wosków, który kładzie nacisk na połysk, głębię oraz śliskość. Preparat jest bardzo przyjemny i łatwy w użyciu. Aplikację uprzyjemnia delikatny zapach mango. Luxury Gloss może być wykorzystywany jako szybki wosk lub jako warstwa uzupełniająca woskową powłokę.

Zapytaj sprzedawcę

Soft99 Extreme Gloss Wax The Kiwami

Twardy wosk z ulepszoną formułą opartą o naturalny efekt karnauby. Nadaje połysk i zapewnia ochronę karoserii samochodu. Preparat tworzy na karoserii bardzo silnie hydrofobizującą powłokę ochronną. Łatwy w użyciu – wystarczy nałożyć, wysmarować karoserię i następnie zetrzeć, nie pozostawia nierówności. Właściwości produktu utrzymają się nawet do 3 miesięcy.

Zapytaj sprzedawcę

SOFT99 Authentic Premium

Bardzo wysokiej jakości twardy wosk, który charakteryzuje się dużą zawartością czystej carnauby, dzięki której karoseria nabiera niewiarygodnego połysku. Aplikacja tego produktu jest bardzo łatwa. Jest to wosk uniwersalny, nadający się do każdego koloru lakieru samochodowego. Wosk pozbawiony jest wszelkich substancji ścierających. W zależności od stanu karoserii, uzyskany efekt możę się nieco różnić. Przed aplikacją należy dokładnie oczyścić lakier za pomocą glinki.

Zapytaj sprzedawcę

SONAX ProfiLine Perfect Finish

To pasta wykończeniowa do zastosowania mechanicznego. Szczególnie dobrze wykańcza "problematyczne", czarne lakiery. Produkt posiada dużo wypełniaczy, dlatego może być również stosowany jako produkt All In One w celu szybkiego odświeżenia lakieru.

Zapytaj sprzedawcę

Sonax ex 04-06

Pasta polerska przeznaczona do użycia z wykorzystaniem orbitalnych maszyn polerskich. Posiada specjalną substancję ścierną. Nadaje perfekcyjny, pozbawiony hologramów połysk, optymalnie usuwa zarysowania. Niweluje zmatowienia po papierze ściernym P2000

Zapytaj sprzedawcę

Menzerna Power Finish PF2500

Jest średnio ścierną pastą polerską, która z łatwością radzi sobie z niewielkimi rysami i defektami lakierów. Produk nie zawiera silikonów, ma zminimalizowane pylenie. Zalecana predkośc pracy maszyną to 1200-1500rpm.

Zapytaj sprzedawcę

Menzerna Super Heavy Cut Compound S300

to najmnocniej tnąca pasta polerska w ofercie marki! Szybko usuwa nawet bardzo mocne zarysowania na wszystkich typach lakierów (włącznie z ceramicznymi). Mocniejsza od FG400 oraz FG500. Pasty Menzerna nie zawierają silikonu i są bezpieczne do użytku w lakierniach.

Zapytaj sprzedawcę

ADBL APC

Skoncentrowany, uniwersalny produkt do czyszczenia wszystkich powierzchni wewnątrz i na zewnątrz auta. Działa kompleksowo penetrując zabrudzenia i separując je od powierzchni. Specjalne dodatki zatrzymują zabrudzenia w roztworze tworząc łatwo usuwalną zawiesinę. Bezpieczny dla czyszczonych powierzchni.

Zapytaj sprzedawcę